ÖZEL ESKİŞEHİR TSG ANADOLU HASTANESİİLE ESNAF VE SANATKARLAR ODALAR BİRLİĞİ ARASINDA ÖZEL SAĞLIK HİZMETİ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

12512660_1579416259015037_2366190508866782563_n.jpg

Özel Eskişehir  TSG Anadolu Hastanesi ile Eskişehir  Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği arasında Özel Sağlık Hizmeti Sözleşmesi  imzalandı. Sözleşmeyi Eskişehir  Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanımız Ekrem Birsen ve Özel Eskişehir  TSG Anadolu Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Levent Bilir imzaladı. Sözleşme ile birliğimize bağlı Esnaf sicilli üyelere Özel Eskişehir  TSG Anadolu Hastanesi’nde yüzde 25’e varan indirimler uygulanacak. Sözleşme ile ilgili bilgilendirmelerde bulunan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanımız Ekrem Birsen, "Esnaf sicilli üyelerimize bir hizmet daha vermenin gururunu yaşıyoruz. Üyelerimiz, TSG Anadolu Hastanesi’nden yüzde 25’e varan indirimler alabileceklerdir. Bildiğiniz gibi devletimizin vermiş olduğu sağlık hizmetlerinde bir takım aksamalardan dolayı, özel hastanelerimiz devreye girmişlerdir. Bir takım aksayan sağlık konularında önemli görevler üstlenmişlerdir. Biz de Eskişehir  Esnaf Odaları Birliği olarak, özel hastanelerden hizmet alan esnaf ve sanatkârlarımıza güzel hizmet sunabilmek için TSG Anadolu Hastanesi ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde önemli bir indirim aldık" dedi. 

Özel Eskişehir  TSG Anadolu Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Levent Bilir ise, Esnaf ve Sanatkârlara kaliteli hizmeti indirimli olarak sunacaklarından dolayı mutluluk yaşadıklarını belirtti.