AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ EMİNE NUR GÜNAY BİRLİĞİMİZE ZİYARETİ

 

dsc_0038jpg-923291_1.jpg

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay Eskişehir Esnaf Odaları Birliği Başkanımız Ekrem Birsen ve yönetim Kurulu Üyeleri ile Birliğimize bağlı Oda Başkanlarını ziyaret etti.AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, 15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişiminin ve Gaziantep, Van, Bitlis, Elazığ'da yaşanan terör olaylarının tesadüf olmadığını söyledi., AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ziyarette gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulundu.

İŞBİRLİĞİ İÇİNDELER

Birlik binasında gerçekleşen ziyarette konuşan Emine Nur Günay, 15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişimi sırasında vatandaşların büyük özverilerle ve kahramanlıklarla geri püskürttüğünü söyledi. Kahramanlık destanlarının yaşandığı o gecede Türk milleti olarak demokrasiye sahip çıkıldığını söyleyen Emine Nur Günay, arka arkaya Van, Bitlis, Elazığ ve Gaziantep'te yaşanan terör olaylarını da kınadı. Ülkenin birliğini ve beraberliğini bozmayan çalışan terör örgütlerinin işbirliği yaparak birlikte hareket ettiğini söyleyen Günay, Terör örgütlerinin A, B, C, D planları var. Fakat unutmasınlar hükümetimizinde A'dan Z'ye kadar planı var. Gaziantep'te yaşanan olaylar, Van, Elazığ, Bitlis'te yaşanan olaylar var. Bunların hiçbiri tesadüf değil. Bütün terör örgütleri işbirliği içinde şu anda. Kendi hedefleri doğrultusunda kukla olarak devam ediyorlar  dedi.

 

KİTAP HAZIRLANDI

Öte yandan, esnafın, işadamlarının 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında ekonomiden olumsuz etkilenmemesi için hükümet olarak önlemler aldıklarını belirten  AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay  Torba yasayla birlikte kimseyi mağdur etmeyeceğiz. Sürekli olarak işadamlarımızla, esnaflarımızla görüş alışverişinde bulunuyoruz. Ekonomide sağlanacak kolaylıklar için küçük bir kitapçık hazırladık. Bu kitapçıkta sağlanan kolaylıklar anlatılıyor. Bunu esnafımız ve ticaretle uğraşanlar inceleyecek dedi.  Birlik Başkanımız Ekrem Birsen ve yönetim kurulu üyeleri de  AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay'a yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ederek günün anısına hediye takdim etti.