VERGİ DAİRESİ BİRLİĞİMİZDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

IMG_6697.jpg

6736 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun'dan olabildiğince fazla mükellefin yararlanabilmesi amacıyla yapılan bilgilendirme toplantıları devam ediyor.
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Toplantı salonunumuda gerçekleşen toplantıya Grup Müdürü Hüseyin Acar ve Gelir Vergisi Vergilendirme Müdürü Ahmet Çetin , Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Ekrem Birsen'in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri birliğimize bağlı diğer oda başkanları , genel sekreterlerimiz ve mükellefler katıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan Vergi Dairesi Başkanı Şahin Demirci kanundan, kamuya vadesi geçmiş borcu bulunan tüm mükelleflerimizin yararlanmasını amaçladıklarının altını çizdi.
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Ekrem Birsen' de yaptığı konuşmada 6736 Sayılı Kanundan olabildiğince fazla mükellefin yararlandırılması için çalışan ve bu sunumu gerçekleştiren Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığına teşekkür ederek, tüm üyelere ulaşarak mümkün olduğunca fazla mükellef üyenin bu kanundan yararlanarak borçlarını yapılandırmalarını arzu ettiklerini  söyledi.toplantı soru cevap bölümüyle yasanın getirdiği hak ve yükümlülükler hakkınında bilgi verilerek sona erdi.