Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Geleneksel İftar Yemeği

491.JPGEsnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği geleneksel iftar yemeği için, 21.07.2014 Pazartesi günü Eskişehir’e gelen Türkiye Esnaf Ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, iftar öncesi Yeni Hizmet binasını ve Odunpazarı bölgesini gezerek Esnaf ziyaretinde bulundu.

 

Geleneksel İftar yemeğinde  Eskişehir’in değerli Başkan , Yönetici ve Esnafı ile biraya gelen  TESK başkanı Bendevi Palandöken “Ülkemizde 8 aydır seçim sürecinin süre geldiği bir ekonomi izleniyor.Cumhurbaşkanlığı seçimi de ekonominin büyümesi , refahın yükselmesi için önemli” diyerek bu dönemin önemini vurguladı.Önce yerel seçimler,akabinde Cumhurbaşkanlığı seçimleri gündemde.Ülkemizde ilk defa Cumhurbaşkanını değerli oylarınızla seçeceksiniz. Bugüne kadar hep tartışmalı oldu,hep sorun oldu,Cumhurbaşkanının seçilmesinden itibaren Çankaya’nın farklı sekilerde yıpratılmasına gayret edildi.Ama bugün artık bu tartışmalara son verilecek.

Bu süreç Ülkedeki,birliğin,dirliğin,huzurun,kardeşliğin,barışın getirdiği rahatlıkla Türk ekonomisinin büyümesine,refahın yükselmesine çok katkı sağlayacak diyerek sürecin önemini belirtti.

 

 

Başkan Bendevi Palandöken güzel şehrimizin değerli Esnafıyla bir arada İftar yapmaktan dolayı duyduğu  memnuniyetini belirterek konuşmasını sonlandırdı.(resimleri görmek için tıklayınız)