ESNAF VE SANATKARLAR ELEKTRİĞİNİ İNDİRİMLİ ÖDEYECEK

IMG_2674.JPGEskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile IC İçtaş Holding enerji grubu şirketlerinden Trakya Elektrik  Perakende Satış A.Ş. ile imzalanan protokol ile esnaf ve sanatkarlara %13 e varan oranlarda indirimli elektrik kullanma imkanı getirilmiştir.

 

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen esnaf ve sanatkarların önemli bir maliyeti olan elektrik faturalarının azaltılması amacıyla imzalanan protokol sayesinde esnaf ve sanatkarlarımıza her alanda verdiğimiz desteklere bir yenisi eklenmiş olmaktadır.

 

Protokolü imzalayan Trepaş Satış Müdürü Serkan Günaydın Türkiye çapında esnaf ve sanatkarlarımızın yanında yer alma hedefi ile çıktığımız bu yolda ilk anlaşmamızı Eskişehirde yapmaktan gurur duyduklarını belirtti. IC İçtaş Holding olarak bundan sonra da en iyi indirim ve avantajlarla da esnafımızın yanında olacaklarını belirtti.

 

İndirimli elektrik imkanından sisteme dahil olan ve aylık en az 150 TL fatura ödeyen esnaf ve sanatkarlarımızın işyeri ve mesken abonelikleri faydalanabilecektir.  

 

İndirim oranları aylık fatura bedelleri 150 – 500 TL arasında olanlar % 11,25

Aylık fatura bedeli  500 – 2000 arasında olanlarda % 11,50,

 aylık faturası 2000 Tl nin üzerinde olanlarda ise % 13 oranlarında indirimden yararlanabileceklerdir.

 

Birlik Başkanı Ekrem Birsen önümüzdeki yıl başından itibaren beklenen doğalgaz özelleştirmesi kapsamında benzer uygumaların doğalgaz içinde geçerli olabileceği ve esnaf ve sanatkarların birliğimizi takip etmelerini önemle belirtti.

İrtibat: Barış GÜMÜŞ 0530 069 91 66